Kdo jsem?

Jsem Lucie. Důsledná. Zodpovědná. Komunikativní. Puntičkářská. Výkonná. Analytická. Schopná. A taky veselá, pozitivně naladěná a kreativní.

Kalendář s desítkami schůzek, schránka se stovkou nepřečtených e-mailů i starý web plný nesmyslů. Nejen v tom udělám pořádek. A ne pořádek pro sebe, ale takový, ve kterém se vyznáte hlavně vy. S vašimi klienty i kolegy se domluvím česky i anglicky (naozaj aj slovensky rozumiem), zaurguji neplatiče faktur a text ze sluchátek přepíšu do počítače rychlostí blesku. Postarám se o komunikaci s vašimi zákazníky na webu i sociálních sítích, pošlu jim newsletter a vám potom report, jak se jim líbil. Napíšu texty pro blog, opravím hrubky na webu
a vymyslím originální popisky ke všem vašim produktům.

Ale hlavně vám ušetřím čas, který můžete věnovat smysluplnějším věcem. Rodině. Koníčkům. Cestování. Rozvoji firmy. Vzdělávání. Jídlu. Spánku.

Mám zkušenost s prací v korporátu i na volné noze, dokážu respektovat nastavená pravidla stejně jako hledat nové cesty. Umím se spolehnout sama na sebe, ale také pracovat s parťákem.

Neuslyšíte ode mě „Nestíhám!“ ani „Nechce se mi…“, ale naopak „Vymyslím, jak to udělat co nejefektivněji.“.

Jedna kokosová kulička z reklamy prý řekne více než tisíc slov. Pár vět o mé práci od mých klientů ale myslím řekne ještě víc.
S Lucií se známe již několik let a velmi dobře se mi s ní spolupracuje, protože na rozdíl ode mě vždy dodržuje termíny a časové harmonogramy. Dotahuje kampaně a časové plány do konce.
Jan Schwarz
Lékárna Dr. Schwarz
Lucie pečlivě plní dohodnutou práci i termíny. Spolupracovali jsme dlouhodobě a z naší strany byla vždy spokojenost.
Jitka Kopecká
Tivali.cz

KOntakt